wtorek, 1 października 2013

Sayonara Zetsubou-sensei fanart

Lekko spóźniony ostatni pornorysunek z fanartowego września XD Nie powiem kto mnie tak męczył o takiego fanarta zetsubou sensei ;p Oczywiście fanarty też będą pojawiały się raz na jakiś czas, ale to nie będzie już żadna reguła czy coś.
Jak pewnie większość z was wie zaczyna się rok akademicki więc będę miał jeszcze mniej czasu na rysowanie waszych ulubionych hantaiców, na wykładach jednak trochę głupio tak XD Możecie się spodziewać lekkich opóźnień, ale dam z siebie wszystko mimo braku czasu. Spróbuje wyrobić tą normę 4 rysunków miesięcznie :D
W ogóle to zauważyłem że sporo wyświetleń miałem ostatnio z rosji może powinienem też cyrylicą zacząć pisać XDD

3 komentarze:

 1. ładny, podoba mi się. :D btw kto Cie męczył, Yasuto? xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Tło.... tło jest koszmarne gdyby nie spora dawka wyobraźni nie był bym w stanie rozpoznać poduszki i myślał bym że to jakaś czerwona ścierka. Dopracuj tło bo wypacza jakość rysunku.

  Cieniowania nie rozumiem, jakby każdy fragment ciała dziewczyny oświetlała inna lampa. Cieniowanie Zetsubo... ty się starałeś przy NIM? Najlepszym przykładem fatalnego cieniowania są nogi Zetsubo... Cieniowanie jej pośladka moim zdaniem wygląda fatalnie to daje jej tyłkowi dziwny kształt

  Twarze nie są źle narysowanie ale rozmieszczenie oczu nosa i ust już tak coś mi tam nie gra i odpowiedziałem ci już pod inna praca. Nogi faceta są okropne chyba powstały tylko po to by ona miała się o co oprzeć? Kąt z którego narysowałeś łóżko sugerował by że Zetsubo pokaże nam trochę więcej klaty i brzucha oraz tam powinien być pępek.

  Ona wcale nie wygląda jakby go dosiadała tylko jakby jej prawa noga znalazła się w przypadkowym miejscu z przypadkowym wygięciem modelu który przerysowałeś do tej pozycji. Teraz wiem co mi przeszkadza w perspektywie łóżka... ona ma bardzo daleko lewe kolano od ciała Zetsubo i przez jej prawą nogę która powinna być zgodnie z rysunkiem gdzie w brzuchu Zetsubo. Powinna być odgięta w prawo i opierać się trochę "wyżej" na łóżku.

  OdpowiedzUsuń