poniedziałek, 14 października 2013

One Piece - Vivi

Tempo zamiast zmaleć jak widać skoczyło XD Ogólnie to i Hinatka ostatnia miały być w jednym poście, ale uznałem że nie ma sensu kazać wam czekać jak już było. Co do tego rysunku no to zrobiłem to trochę inną metodą cieniowania niż zwykle, tak samo jak ten poprzedni. Jeszcze nie jest ona do końca dopracowana niestety, ale wydaje mi się trochę lepsza od poprzedniego sposobu. Jeżeli komuś brakuje mocniejszego porno to spokojnie na halloween planuje dać coś większego :D

5 komentarzy:

 1. Nilf-kun.
  Biust fajnie ci wyszedł jej prawa ręka gubi gdzieś po drodze wyraz i perspektywę... za to poniżej linii biustu zaczyna to wyglądać nieco bardzo słabo jakby brakło ci kresek i musiałeś się wyrobić z tym co masz...

  Mała rada włosy nie są przyklejone do czaszki, i najpierw rysuj szkielet potem nanoś mięśnie potem skórę i wtedy sylwetka wyjdzie ci świetnie. Rysujesz na kompie więc nie będzie problemem stworzenie 2 dodatkowych warstw.

  Jeśli byś chciał to mogę komentować w ten sposób twoje prace tak długo do póki twój skill nie podrośnie i nie będę widział żadnych wad/błędów postawy/anatomii.

  PS Poproś dziewczynę żeby ci za pozowała to zobaczysz jak w takiej pozycji zachowują się mięśnie ^^

  Gdybyś utrzymał poziom piersi+głowy+prawej ręki i do tego jeszcze trochę posiedział nad cieniowaniem to będzie twój najlepszy rysunek ever i see.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie komentarze by mi się bardzo przydały :D O ile oczywiście będzie ci się chciało, tych komiksów głupich nie komentuj bo tak bardziej o pointe chodzi niż o kreskę itp
   Tutaj i w ostatnim użyłem trochę innej metody cieniowania, bardziej mi się ona podoba więc jeszcze ją dopracuje, będzie lepiej pewnie jak trochę poćwiczę. Co do tych włosów to ona ma je z tyłu związane więc powinny bardziej przylegać.
   Jeśli chodzi o układ mięśni to niedawno znalazłem taką stronę http://www.posemaniacs.com/category/gender/female i zwykle przy takich rysunkach używam różnych zdjęć w podobnych pozycjach żeby to ocenić.
   W ogóle to co sądzisz o na przykład tej Hinacie(poza tym krzywym cyckiem XD) i seksie z Zetsubou-sensei?
   PS możesz wpisać ksywkę jak ustawisz "Odpowiedz jako: Nazwa/adres URL" :D

   Usuń
 2. Co do stronki to jest to świetna rzecz, rysując wiele takich rysunków łatwo się nauczysz jakie mięśnie w którym miejscu przylegają do szkieletu... Jeśli chodzi o cieniowanie to jesteś nma dobrej drodze, gdyby było w tym rysunku trochę bardziej widoczne to był by lepszy.
  I gdyby tak się przyczepić do twarzy to coś mi w niej bardzo nie pasuje. (sprawdz jaki dystans dzieli punkt między oczami do początku lini włosów na środku czoła i jaki dystans jest między czubkiem brody a czubkiem nosa (u Ciebie Werny)).

  Mogę cię komentować jak będę miał czas i chęci... rzeczy które zrobisz bardzo słabo (umyślnie) to je przemilcze bo tam się raczej nie starasz... ale i to według mnie powinno być na najwyższym poziomie na jakim potrafisz wtedy to się szybciej nauczysz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Apropo tych umyślnie słabszych, to zauważ że na przykładzie tego ostatniego nawet nawet jakby to było zrobione bardziej starannie to nie zmieniło by to tego czy jest to śmiesznie czy nie, a w takich głównie o to mi chodzi. No chyba że tak jak wspomniałeś dla treningu

   Usuń
 3. Doczekałem się i nie żałuje, Vivi w pełnej krasie, buziaki

  OdpowiedzUsuń